Krepowa pościel EFLORIA, szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepowa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna, bez konieczności prasowania. Krep to idealny materiał dla dzieci i dorosłych na każdą porę roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, oddychalność i miękkość są zachowane nawet na typowo karbowanej powierzchni. Falista powierzchnia jest uzyskiwana poprzez delikatne przetworzenie bawełny przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 80% bawełna | 20% mikrofibra
Kolor
- Szary
- Różowy
- Biały
Właściwości
- Wiejskie naturalne motywy
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewą stronę i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Różowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Powyżej 70 zł |
| Motyw pościeli: | Kwiaty |
| Pora roku: | Lato |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
