Pościel z kory Róże
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | 8596605016321 |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 70% bawełna | 30% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Retro |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Abstrakcyjny, Kwiaty, Wielkanocny |
| Wzór na wyłączność: | Tak |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
