Kreponowa pościel NOČNÍ OBLOHA POLY niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kreponowa pościel
Praktyczny materiał, który charakteryzuje się tymi samymi właściwościami co bawełna bez konieczności prasowania. Krepon to idealny materiał dla dzieci i dorosłych na każdą porę roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest także odpowiedni dla alergików. Łatwa konserwacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Pofalowana powierzchnia jest osiągnięta delikatnym wykończeniem bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Niebieska
- Biała
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie co 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybrać delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Świąteczny, Gwiazdy |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
