Pościel z mikrofibry NYTHERA beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i trwałością kształtu. Wyróżnia się także przyjemną strukturą, miękkością i dodatkowo się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne głaskanie, to mikrofibra jest idealna dla Ciebie.
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Kolor
- Beżowy
- Czarny
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, co najmniej 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (wg metki producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyprać
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 5902311493302 |
| ? Kolor: | Czarny, Beżowy |
| ? Gramatura: | 95 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 80 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,9 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
