Prześcieradło frotte do łóżeczka białe 60x120 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 80% bawełna | 20% poliester
- Gramatura: 190 g/m²
Kolor
- Biały
Wymiary
- Rozmiar: 60 x 120 cm
Właściwości
- Miękki materiał, przyjemny w dotyku
- Wysoka elastyczność, utrzymuje stały kształt
- Nie wymaga prasowania
- Wykończone gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło należy dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce zaleca się suszyć na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 60 x 120 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła Frotte do łóżeczka |
|---|---|
| EAN: | 8594157756801 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 190 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Rozmiar: | 60 x 120 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 12 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
