Dziecięcy pojemnik na zabawki DOMEK D3 sosna
Produkty powiązane
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Korpus: Drewno sosnowe
- Dno: 2 płyty pilśniowe
Kolor
- Naturalny
Wymiary
- Szerokość: 158 cm
- Głębokość: 84 cm
- Wysokość przedniej strony: 17 cm
- Wysokość tylnej strony: 11,5 cm
Specyfikacja
- 4 kółka
- 2 uchwyty
- Dostarczane w częściach
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605037579 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 158 cm |
| Wysokość: | 17 cm, 11,5 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Sosna |
| Głębokość: | 84 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
