Pojemnik pod łóżko 98 cm, orzech
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
829 zł
–52 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
394 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
570 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
14 dni
362 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
639 zł
–48 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm sosna
W magazynie
(10 szt)
330 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
449 zł
–44 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
251 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
397 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
484 zł
–42 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
518 zł
–52 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
246 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
362 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
484 zł
–42 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
345 zł
–34 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
226 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
484 zł
–42 %
Pojemnik pod łózko 150 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 98 cm |
| Wysokość (łącznie z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika pod łóżko
Złożenie pojemnika pod łóżko to nic trudnego! Chcesz zobaczyć, co cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Zawartość opakowania pojemnika:
- 1x przedni panel pojemnika
- 1x tylny panel pojemnika
- 4x płyty pilśniowe na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewy i 1x prawy bok pojemnika
- Materiały łączące
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016895 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 6,1 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Orzech |
| Długość: | 98 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
