Pojemnik pod łóżko 150 cm, olcha
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
od 544 zł Do –23 %
Łóżko Naomi podwyższone 90 x 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
od 419 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
276 zł
–40 %
Szafka nocna Ilona olcha
W magazynie
(>10 szt)
164 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
206 zł
–6 %
Uniwersalna pufa do przechowywania OTTOMAN, szary
W magazynie
(>10 szt)
193 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
829 zł
–54 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
380 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
484 zł
–44 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
268 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
639 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm sosna
W magazynie
(>10 szt)
337 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik do przechowywania pod łóżko 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
271 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
518 zł
–56 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, szary
W magazynie
(5 szt)
224 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość (włącznie z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pudełka do przechowywania
Składanie pudełka do przechowywania to nic trudnego! Chcecie zobaczyć, na co się przygotować? Poniżej możecie obejrzeć kompletną instrukcję składania. Nie ma się czego bać.
Pudełko do przechowywania zawiera:
- 1x przedni panel pudełka
- 1x tylny panel pudełka
- 4x płyty pilśniowe na dno pudełka
- 2x listwy łączące do połączenia płyt pilśniowych dna pudełka
- 1x lewa i 1x prawa strona pudełka
- Materiał łączący
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016949 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 9,05 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Olcha |
| Długość: | 150 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
