Pojemnik pod łóżko 200 cm, olcha
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 553 zł Do –21 %
Łóżko PARIS podwyższone 90 x 200 cm, olcha
W magazynie
(10 szt)
od 432 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 639 zł Do –22 %
Łóżko Naomi podwyższone 120 x 200 cm, olcha
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 496 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 726 zł Do –27 %
Łóżko Naomi podwyższone 140 x 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
od 530 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 544 zł Do –23 %
Łóżko Naomi podwyższone 90 x 200 cm, olcha
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(3 szt)
od 419 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 873 zł Do –29 %
Łóżko Naomi podwyższone 180 x 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
od 618 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 484 zł Do –19 %
Łóżko Laura 90 x 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
od 394 zł
570 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
362 zł
449 zł
–44 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
251 zł
397 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 200 cm |
| Wysokość (z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja dla pojemnika do przechowywania
Złożenie pojemnika do przechowywania nie jest skomplikowane! Chcecie zobaczyć, co was czeka? Poniżej możecie obejrzeć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pojemnika do przechowywania zawiera:
- 1x przedni panel pojemnika
- 1x tylny panel pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewa i 1x prawa strona pojemnika
- Materiał łączący
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016956 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 10,65 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Olcha |
| Długość: | 200 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
