Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 674 zł Do –32 %
Łóżko IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, białe/dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
od 458 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 639 zł Do –38 %
Łóżko IKAROS 140 x 200 cm, białe/dąb sonoma
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
4 tygodnie
od 393 zł
570 zł
–51 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
449 zł
–48 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
233 zł
397 zł
–53 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
183 zł
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 159 cm |
| Wysokość (włącznie z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57,5 cm |
Opakowanie pudełka do przechowywania zawiera:
- 1x front pudełka
- 1x tylnia część pudełka
- 4x płyta pilśniowa na dno pudełka
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych
- 1x środkowa płyta do mocnego połączenia płyt pilśniowych dna pudełka
- 1x lewy i 1x prawy bok pudełka
- Materiały łączące
- Instrukcja składania
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605041590 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 10,45 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Dąb sonoma |
| Długość: | 159 cm |
| Głębokość: | 57,5 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
