Krzesło plastikowe ELBA czarne
Produkty powiązane
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–26 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, czarne
W magazynie
(>10 szt)
147 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–45 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, jasnoszare
W magazynie
(>10 szt)
108 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–22 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, koralowe
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–49 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, zielone
W magazynie
(1 szt)
100 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, czarne
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
117 zł
–9 %
Plastikowe krzesło TREGO, zielone
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
69 zł
–10 %
Składane krzesło kempingowe TRAIL, kremowe
W magazynie
(>10 szt)
62 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
121 zł
–10 %
Okrągły stół ogrodowy ze szklanym blatem ISLAND 60 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
108 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
Nadmuchiwany fotel z podnóżkiem RESTIO 86x88 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
119 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
331 zł
–6 %
Zestaw ogrodowy OSAKA SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, w kolorze naftowym
W magazynie
(>10 szt)
308 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
Wypróbuj w AR ❖
387 zł
–7 %
Zestaw ogrodowy KATO SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, czarny/musztardowy
W magazynie
(>10 szt)
359 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
117 zł
–22 %
Plastikowe krzesło TREGO, białe
W magazynie
(>10 szt)
91 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tworzywo sztuczne: polipropylen
Kolor
- Czarny
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Szerokość siedziska: 35,5 - 40 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
- Wysokość: 79 cm
- Wysokość oparcia: 34,5 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Nośność: 110 kg
- Waga: 3,65 kg
Symbolem stylu skandynawskiego jest zwiewność, elegancja i spokojna, harmonijna atmosfera. W końcu styl inspirowany czystą nordycką naturą musi spełniać wysokie wymagania życia. Skandynawskie jadalnie zaskoczą Cię funkcjonalnością i trwałością. Krzesło do jadalni Elba w kolorze czarnym będzie efektownym dodatkiem do jadalni. W kosmosie postaw na elementy o prostych kształtach i delikatnych kolorach. Zaokrąglone kształty, jak krzesło Elba, opierają się wszelkim trendom. Czyste linie i oryginalne kształty wprowadzą pożądany styl do skandynawskiej jadalni.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła |
|---|---|
| EAN: | 5903332072170 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 3,65 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja położenia: | Stałe |
| Styl: | Minimalistyczny |
| Typ: | Siedzące |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Układanie: | Produkt można układać stosowo |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Perforowana |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
233 zł
–44 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, beżowe
W magazynie
(>10 szt)
130 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–22 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, koralowe
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–49 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, zielone
W magazynie
(1 szt)
100 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
233 zł
–39 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, żółte
W magazynie
(>10 szt)
141 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–45 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, jasnoszare
W magazynie
(>10 szt)
108 zł
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–26 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, czarne
W magazynie
(>10 szt)
147 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
233 zł
–45 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, białe
W magazynie
(>10 szt)
128 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
