Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN 160x200 cm purpurowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Cosmic 110 - purpurowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 160 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Na wymiar materaca: 2 szt. 80 x 200 cm
- Nośność: 120 kg
- Waga łóżka: 130 kg
Specyfikacja
- W tym przestrzeń na przechowywanie
- Częścią łóżka jest materac sprężynowy Bonell
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczona T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w wersji do samodzielnego montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne są coraz popularniejszym wyborem dla domów i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (kontynentalnej) i głównego materaca, do których można zakupić osobno również górny topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, zwiększając trwałość materaca. Główny materac zwykle wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe, zapewniając solidne, ale komfortowe podparcie ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne wyróżniają się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podniesie rangę każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy doskonały design, maksymalny komfort i długoterminową trwałość, łóżko kontynentalne jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Purpurowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 130 kg |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
