Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN 90x200 cm purpurowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Velurová tkanina: Cosmic 110 - purpurowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 90 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Pod wymiar materaca: 90 x 200 cm
- Nośność: 120 kg
- Waga łóżka: 100 kg
Specyfikacja
- W tym przestrzeń do przechowywania
- Częścią łóżka jest Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie wchodzi w skład łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka typu Boxspring
Łóżka typu Boxspring stają się coraz bardziej popularne wyborem zarówno dla domów, jak i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Tego typu łóżko składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do których można zakupić osobno także topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada ciężar, co zwiększa żywotność materaca. Główny materac zwykle wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell dla solidnego, ale komfortowego wsparcia ciała. Aby zapewnić jeszcze większy komfort i higienę snu, można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka typu boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podnosi każdą sypialnię. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Purpurowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 100 kg |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
