Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 100x200 cm niebieskie
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina aksamitna: Casablanca 13 - niebieska
- Gramatura: 310 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 100 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóżek: 2 cm
- Na rozmiar materaca: 100 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga łóżka: 106 kg
Specyfikacja
- Z przestrzenią do przechowywania
- Częścią łóżka jest Bonellowy materac sprężynowy
- Górna część materaca wykonana z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twardy)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w elementach do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne są coraz popularniejszym wyborem dla domów i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i niesamowitemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do których można osobno dokupić topper. Podstawa zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając tym samym żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe dla solidnej, ale wygodnej podpory ciała. Aby zwiększyć komfort i higienę snu, można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne charakteryzują się niesamowitym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który nada szyku każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy najwyższy design, maksymalny komfort i długotrwałą wytrzymałość, łóżko kontynentalne jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 106 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 100 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
