Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 160x200 cm różowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Kronos 27 - różowa
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 160 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóżek: 2 cm
- Na wymiar materaca: 80 x 200 cm
- Nośność: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 130 kg
Specyfikacja
- Włącznie z przestrzenią do przechowywania
- Łóżko zawiera materac sprężynowy Bonell
- Górna część materaca wykonana jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w postaci do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne stają się coraz popularniejsze wyborem zarówno do domów, jak i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do którego można dodatkowo zakupić topper. Podstawa zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada wagę, co wydłuża żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj używa sprężyn kieszeniowych lub bonell, zapewniając solidne, ale wygodne podparcie ciała. Dla jeszcze wyższego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne cechują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podnosi standard każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższej klasy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, łóżko kontynentalne jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
