Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 80x200 cm szare
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina aksamitna: Kronos 15 - szary
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 80 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość zagłówka: 98 cm
- Grubość zagłówka: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóżek: 2 cm
- Rozmiar materaca: 80 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga łóżka: 92 kg
Specyfikacja
- Włącznie z przestrzenią do przechowywania
- Częścią łóżka jest materac sprężynowy Bonell
- Górna część materaca wykonana z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do złożenia
Łóżka boxspring
Łóżka boxspring są coraz bardziej popularnym wyborem w gospodarstwach domowych oraz luksusowych hotelach, ze względu na wyjątkową konstrukcję i najwyższy komfort. Ten typ łóżka składa się z dółę podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do których można samodzielnie dokupić topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, co wydłuża żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe dla solidnego, ale wygodnego podparcia ciała. Aby zwiększyć komfort i higienę snu, można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka boxspring wyróżniają się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podnosi poziom każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najlepszy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring to właściwy wybór.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 92 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
