Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 90x200 cm ciemnozielone
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Kronos 19 - ciemnozielona
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 90 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Pod wymiar materaca: 90 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga łóżka: 100 kg
Specyfikacja
- Z wliczoną przestrzenią do przechowywania
- W skład łóżka wchodzi Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca wykonana ze pianki poliuretanowej o oznaczeniu T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne stają się coraz bardziej popularnym wyborem zarówno dla domów, jak i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) oraz głównego materaca, do których można samodzielnie dokupić jeszcze topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając tym samym żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell, zapewniając solidne, ale wygodne wsparcie dla ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji, łóżka kontynentalne charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który dopełni każdą sypialnię. Jeżeli szukasz łóżka, które łączy najwyższy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, łóżko kontynentalne jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 100 kg |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
