Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN WELWET 100x200 cm turkusowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Aksamitna tkanina: Kronos 13 - turkusowa
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 100 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość zagłówka: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Rozmiar materaca: 100 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga łóżka: 106 kg
Specyfikacja
- W tym przestrzeń do przechowywania
- Częścią łóżka jest Bonnell sprężynowy materac
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej z oznaczeniem T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne stają się coraz popularniejszym wyborem dla domów i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i pierwszorzędnemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do których można zakupić oddzielnie także topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, co wydłuża żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonnell, zapewniając jednocześnie twarde, ale komfortowe podparcie ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne wyróżniają się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podnosi standard każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najlepszy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 106 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 100 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
