Tapicerowane łóżko kontynentalne ISPIRA 140x200 cm kremowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał welurowy: Tilia 03 - kremowy
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 140 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość zagłówka: 98 cm
- Grubość zagłówka: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Na wymiar materaca: 70 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 121 kg
Specyfikacja
- W tym przestrzeń do przechowywania
- Częścią łóżka jest materac sprężynowy Bonell
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka boxspring
Łóżka boxspring stają się coraz bardziej popularnym wyborem zarówno dla domów, jak i luksusowych hoteli, dzięki wyjątkowej konstrukcji i pierwszorzędnemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do których można oddzielnie dokupić również górny topper. Podstawa zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada wagę, wydłużając tym samym trwałość materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell dla solidnego, ale wygodnego podparcia ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka boxspring cechują się wyjątkowym komfortem, wysoką odpornością i eleganckim wyglądem, który podnosi każdą sypialnię. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring to właściwy wybór.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 121 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 140 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne, Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Z wzorem, Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
