Tapicerowane łóżko kontynentalne MERALIS 100x200 cm beżowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Cosmic 10 - beżowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 100 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z nakładką: 49 cm
- Wysokość nóżek: 2 cm
- Na rozmiar materaca: 100 x 200 cm
- Nośność: 120 kg
- Waga łóżka: 107 kg
Specyfikacja
- W zestawie przestrzeń do przechowywania
- Łóżko zawiera Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Nakładka nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Łóżka Boxspring
Łóżka Boxspring stają się coraz bardziej popularne zarówno w gospodarstwach domowych, jak i luksusowych hotelach, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i pierwszorzędnemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej sprężynowej podstawy (boxspring) i głównego materaca, do których można dokupić osobno także nakładkę topper. Podstawa zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada ciężar, przedłużając tym samym żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj posiada sprężyny kieszeniowe lub bonell, zapewniając solidne, ale komfortowe wsparcie ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić nakładkę, która zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji, łóżka boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podniesie prestiż każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższej klasy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 107 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 100 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
