Tapicerowane łóżko kontynentalne MERALIS 140x200 cm beżowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Welurowa tkanina: Cosmic 10 - beżowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 140 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóżek: 2 cm
- Dla rozmiaru materaca: 70 x 200 cm
- Nośność: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 120 kg
Specyfikacja
- Zawiera przestrzeń do przechowywania
- Częścią zestawu łóżka jest Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca wykonana z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią zestawu łóżka
- Dostarczane w elementach do montażu
Łóżka typu boxspring
Łóżka typu boxspring stają się coraz bardziej popularne zarówno w domach, jak i luksusowych hotelach dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) oraz głównego materaca, do których można samodzielnie dokupić górny topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, wydłużając żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe, zapewniając solidne, ale wygodne wsparcie dla ciała. Aby zwiększyć komfort i higienę snu, można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka typu boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podniesie standard każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy najwyższej klasy design, maksymalny komfort i długotrwałą wytrzymałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 120 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 140 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne, Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
