Tapicerowane łóżko kontynentalne MERALIS 80x200 cm beżowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Cosmic 10 - beżowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 80 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Wymiary materaca: 80 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga łóżka: 90 kg
Specyfikacja
- Włącznie z przestrzenią do przechowywania
- Łóżko zawiera materac sprężynowy Bonell
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Łóżka Boxspring
Łóżka boxspring stają się coraz bardziej popularne w domach oraz luksusowych hotelach dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do których można dokupić osobno topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając tym samym żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell, zapewniając solidne, ale wygodne wsparcie dla ciała. Dla jeszcze wyższego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podniesie każdą sypialnię. Jeśli szukasz łóżka, które łączy najwyższej jakości design, maksymalny komfort i długoterminową trwałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 90 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
