Poduszka na krzesło STANDARD ciemnozielony
Produkty powiązane
3 + 1
od 24 zł Do –4 %
Poduszka biała RUNE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 23 zł
3 + 1
od 24 zł Do –8 %
Poduszka turkusowa BOEL - wiele rozmiarów
W magazynie
(>10 szt)
od 22 zł
3 + 1
od 24 zł Do –16 %
Poduszka musztardowa ENDRE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 20 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
15 zł
–6 %
Poduszka na krzesło STANDARD czarna
W magazynie
(>10 szt)
14 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
15 zł
–6 %
Poduszka na krzesło STANDARD jasnoszara
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
14 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
Podkładka na krzesło MAZAKO 38x38 cm, różowa
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło COTTAGE 38x38 cm, wzorzysta
W magazynie
(2 szt)
19 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło BASIC jasnoszara
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło BASIC ciemnoszara
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło STANDARD kremowy
W magazynie
(2 szt)
14 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło LINGE GREY 37x37 cm, szary
W magazynie
(1 szt)
12 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło BOUTON 38x38 cm, szary
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło STANDARD ciemnoróżowa
W magazynie
(1 szt)
14 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło BASIC niebieska
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -15%: SAND15
Poduszka na krzesło STANDARD ciemnofioletowa
W magazynie
(1 szt)
14 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Górna strona: Mikrofibra
- Dolna strona: Włóknina
- Wypełnienie: Molitan
Kolor
- Ciemnozielony
Wymiary
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 36 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Praktyczne sznureczki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przenikaniu chłodu
- Ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem mebli
- Odpowiednie także do użytku na zewnątrz
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605000542 |
| ? Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 39 x 36 cm |
| ? Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 39 cm |
| Materiał pokrowca: | 100% mikrofibra |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
