Prześcieradło frotte do łóżeczka beżowe 70x140 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 80% bawełna | 20% poliester
- Gramatura: 190 g/m²
Kolor
- Beżowy
Wymiary
- Wymiar: 70 x 140 cm
Właściwości
- Miękki materiał, przyjemny w dotyku
- Wysoka elastyczność, zachowuje stały kształt
- Bez prasowania
- Z obszytą gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce zaleca się suszyć na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 70 x 140 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła Frotte do łóżeczka |
|---|---|
| EAN: | 8594157756948 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Gramatura: | 190 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,15 kg |
| ? Rozmiar: | 70 x 140 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 12 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
