Pojemnik pod łóżko 98 cm, olcha
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
od 674 zł Do –21 %
Łóżko Laura 160x200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
od 532 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
276 zł
–27 %
Szafka nocna Ilona olcha
W magazynie
(>10 szt)
200 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
829 zł
–52 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
394 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
570 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
14 dni
362 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
639 zł
–48 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm sosna
W magazynie
(10 szt)
330 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
449 zł
–44 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
251 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
397 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
484 zł
–42 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
518 zł
–52 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
246 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
362 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
484 zł
–42 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
345 zł
–34 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
226 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 98 cm |
| Wysokość (z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pudełka do przechowywania
Złożenie pudełka do przechowywania to nic trudnego! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz zapoznać się z kompletną instrukcją składania. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pudełka do przechowywania zawiera:
- 1x przednia ścianka pudełka
- 1x tylna ścianka pudełka
- 4x sololit na dno pudełka
- 2x listwa łącząca do złączenia sololitów dna pudełka
- 1x lewy i 1x prawy bok pudełka
- Materiał łączący
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016871 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 6,1 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Olcha |
| Długość: | 98 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
