Stelaż listwowy 80 x 160 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno brzozowe
- Tekstylia
- Bezbarwny ekologiczny lakier z certyfikatem PZH
Wymiary (tolerancja produkcyjna 0,5%)
- Rozmiar stelaża: 80 x 160 cm
- Przekrój listwy: 55 x 8 mm
- Liczba listew: 13
- Odstęp między listwami: 12 cm
- Udźwig: 110 kg na osobę
Specyfikacja
- Elastyczny stelaż listwowy zapewniający komfortowe podparcie ciała
- Dzięki elastyczności minimalizuje punkty nacisku i równomiernie rozkłada ciężar ciała
- Stelaż można używać do wszystkich typów materacy
- Listwy są połączone taśmą tekstylną dla prawidłowego rozłożenia
- Łatwa manipulacja dzięki możliwości zwinięcia stelaża
- Listwy są wstępnie nawiercone dla łatwego montażu do ramy łóżka
- Wkręty do montażu znajdują się w zestawie
- Stelaż mocuje się tylko na brzegach i pośrodku
- W przypadku pęknięcia listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę
- Rama nie jest częścią stelaża
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stelaże do łóżka |
|---|---|
| EAN: | 8596605034080 |
| Waga: | 3 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 160 cm |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 160 cm |
| Ilość listew: | 10 |
| Nośność: | 110 kg na osobę |
| Odpowiednie dla: | Dzieci |
| Typ stelaża: | Elastyczny |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
