Promocja Łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 100x200 cm turkusowe II gatunek KRONOS 13
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Kronos 13 - turkusowa
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 100 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość zagłowia: 98 cm
- Grubość zagłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Pod wymiar materaca: 100 x 200 cm
- Nośność: 120 kg
- Waga łóżka: 106 kg
Specyfikacja
- Z wbudowaną przestrzenią do przechowywania
- W zestawie jest materac sprężynowy Bonell
- Górna część materaca jest wykonana z pianki poliuretanowej oznaczonej jako T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twardy)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka typu boxspring
Łóżka typu boxspring stają się coraz bardziej popularne wyborem zarówno do domów, jak i luksusowych hoteli, ze względu na swoją wyjątkową konstrukcję i komfort najwyższej klasy. Ten typ łóżka składa się z dolnej bazy sprężynowej (boxspring) oraz głównego materaca, do którego można samodzielnie dokupić górny topper. Baza zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada ciężar, co przedłuża żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell, zapewniając solidne, ale wygodne wsparcie dla ciała. Dla jeszcze wyższego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka typu boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podniesie każdą sypialnię. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najlepszy design, maksymalny komfort i długotrwałą wytrzymałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 106 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 100 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
