PROMOCJA Tapicerowane łóżko boxspring MERALIS 180x200 cm beżowe II. gatunek COSMIC 10
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Cosmic 10 - beżowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 180 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Dla wymiaru materaca: 90 x 200 cm
- Udźwig: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 141 kg
Specyfikacja
- W zestawie przestrzeń do przechowywania
- Częścią łóżka jest Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka boxspring
Łóżka boxspring stają się coraz bardziej popularne wyborem zarówno dla domów, jak i luksusowych hoteli, ze względu na wyjątkową konstrukcję i pierwszorzędny komfort. Ten typ łóżka składa się z dolnej sprężynowej podstawy (boxspring) oraz głównego materaca, do których można oddzielnie dokupić topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, wydłużając tym samym żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj korzysta z sprężyn kieszeniowych lub bonellowych, oferując solidne, ale wygodne oparcie dla ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podniesie standard każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższej jakości design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 141 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
