Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN 180x200 cm purpurowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Cosmic 110 - purpurowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 180 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóżek: 2 cm
- Wymiary materaca: 2 szt. 90 x 200 cm
- Nośność: 120 kg
- Waga łóżka: 139 kg
Specyfikacja
- W tym przestrzeń do przechowywania
- Częścią łóżka jest Bonellowy materac sprężynowy
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne są coraz popularniejsze zarówno w domach, jak i luksusowych hotelach, dzięki wyjątkowej konstrukcji i doskonałemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej sprężynowej podstawy (boxspring) i głównego materaca, do których można dokupić oddzielny topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając tym samym trwałość materaca. Główny materac zwykle wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe, by zapewnić solidne, ale wygodne podparcie ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne wyróżniają się wyjątkowym komfortem, wysoką odpornością i eleganckim wyglądem, który podniesie standard każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie wysokiej jakości design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, kontynentalne łóżko jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Purpurowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne, Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
