Poduszka na krzesło COMFIQ 40x40 cm - wiele wariantów
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Niebieski
- Pomarańczowy
- Kremowy
Wymiary
- Długość: 40 cm
- Szerokość: 40 cm
- Wysokość: 2 cm
- Waga: 0,4 kg
Specyfikacja
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zalecana temperatura prania 30 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Kremowy, Pomarańczowy, Niebieski |
| ? Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,4 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 2 cm, Niska |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Długość: | 40 cm |
| Mocowanie: | Bez sznurków |
| Motyw: | Jednokolorowy, Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
