Bawełniana pościel do łóżeczka Żyrafa niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stała i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościeli jest bez wątpienia bawełna. Klienci docenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się również dla osób, które pocą się w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna jest naturalnym włóknem pozyskiwanym z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g /m2
Kolor
- Niebieski
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel trzeba prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i z zapięciem
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i barw pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby uniknąć uszkodzenia materiału i blaknięcia kolorów
Opakowanie tej pościeli zawiera:
- 1 szt. kołdry 90 x 135 cm
- 1 szt. poduszki 45 x 65 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel do łóżeczka |
|---|---|
| EAN: | 8596605002973 |
| ? Kolor: | Żółty, Niebieski |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 90 x 135 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 60 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,35 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Producent: | Petr Smolka |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy |
| Uwielbiane przez dzieci: | Tak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
