Pojemnik pod łózko 150 cm, orzech
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 760 zł Do –18 %
Łóżko PARIS podwyższone 160 x 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
od 635 zł
570 zł
–51 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
449 zł
–48 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
233 zł
397 zł
–53 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
183 zł
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość (wraz z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika
Złożenie pojemnika do przechowywania nie jest trudne! Chcesz zobaczyć, co cię czeka? Poniżej możesz zobaczyć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pojemnika zawiera:
- 1x przednia ścianka pojemnika
- 1x tylna ścianka pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewa i 1x prawa bok pojemnika
- Materiał łączący
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016963 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 9,05 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Orzech |
| Długość: | 150 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
