Pojemnik pod łóżko 98 cm, biały
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
294 zł
–27 %
Szafka nocna Ilona biała
W magazynie
(>10 szt)
214 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Pościel bawełniana AFRICA biała
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–20 %
Świeca w szkle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm kremowa
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
206 zł
–6 %
Uniwersalna pufa do przechowywania OTTOMAN, szary
W magazynie
(>10 szt)
193 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb artisan
W magazynie
(>10 szt)
247 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
829 zł
–54 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
380 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 98 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Dziecięcy pojemnik na zabawki DOMEK D3 sosna
W magazynie
(2 szt)
207 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
484 zł
–44 %
Pojemnik pod łózko 150 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
268 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 98 cm |
| Wysokość (włączając kółka) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika
Złożenie pojemnika do przechowywania to nic trudnego! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję złożenia. Nie ma się czego bać.
Paczka pojemnika do przechowywania zawiera:
- 1x przednia ścianka pojemnika
- 1x tylna ścianka pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewa i 1x prawa ścianka pojemnika
- Materiał łączący
- Instrukcja składania
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605017151 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 6,1 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Długość: | 98 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
