Program lojalnościowy - Promocja do 10 %

Lubisz robić u nas zakupy?

Zostań zarejestrowanym klientem i korzystaj z naszego programu lojalnościowego, w którym możesz zaoszczędzić do 10% na każdym zamówieniu. Wysokość rabatu jest uzależniona od łącznej sumy zamówień z dwóch lat wstecz. W cenę wliczony jest podatek VAT, a rabat lojalnościowy można zastosować również do artykułów przecenionych. Wszystkie informacje na temat statusu konta lojalnościowego znajdziesz w administracji konta użytkownika. Tam zobaczysz, w której grupie aktualnie się znajdujesz. Informacje o aktualnym statusie i programie lojalnościowym wysyłamy również e-mailem.

Kwota Rabat Nazwa
1000 - 1850 zł
3 % Pani Bawełniana
1850 - 3700 zł
5 % Pani Polarowa
3700 - 9500 zł
8 % Pan Flanelik
9500 zł i więcej
10 % Mikropluszak

Jak mogę przystąpić do programu lojalnościowego i zobaczyć swój rabat?

  1. Zarejestruj się (Możesz także przez Facebook)
  2. W ciągu ostatnich 2 lat kup za co najmniej 1000 zł
  3. Podczas zakupów bądź zalogowany

 

Poznaj nasze maskotki

Pani Bawełniana

vernostni-program_bavlnka

Pani Bawełniana lubi wygodę i bywa nieco konserwatywna, ale zawsze można na nią liczyć. Dba o swoich klientów z miłością i niespotykaną łagodnością. Jeśli spełnisz warunki naszego programu lojalnościowego, z Panią Bawełnianą zaoszczędzisz trzy procent na każdym zakupie.

Pani Polarowa

vernostni-program_krepovka

Poznajcie panią Polarową, którą wszyscy tutaj nazywają Polarką. Pani Polarowa jest buntowniczką, kocha życie i nie znosi prac domowych. Preferuje rzeczy praktyczne i wymagające minimalnej konserwacji. Dzięki Polarce oszczędzisz czas i zyskasz pięć procent zniżki na każdym swoim zakupie

Pan Flanelik

vernostni-program_flanelik

Pan Flanelik to miły chłopak z poczuciem humoru, który łamie serca dziewczyn. Jego ulubione pory roku to jesień i zima, wtedy jest w swoim żywiole. Lubi też odpoczywać przy kominku. Klienci, którzy uczestniczą w programie lojalnościowym Pana Flanelika, oszczędzą osiem procent na każdym zakupie.

Mikropluszak

vernostni-program_mikroplysak

Mikropluszak jest wrażliwy i empatyczny, zawsze wierny swoim przeczuciom. Wyznaje tradycyjne wartości, jest domatorem i kocha rodzinne życie. Właśnie dlatego  najwięcej zaoszczędzisz w jego programie lojalnościowym. Mikropluszak ma dla Ciebie aż dziesięć procent zniżki na każdy zakup