Pojemnik na pościel 150 cm, szary
Produkty powiązane
570 zł
–51 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
449 zł
–48 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
233 zł
397 zł
–53 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
183 zł
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość (wraz z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika do przechowywania
Złożenie pojemnika do przechowywania nie jest skomplikowane! Chcesz zobaczyć, co cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pojemnika do przechowywania zawiera:
- 1x przednia ścianka pojemnika
- 1x tylna ścianka pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewy i 1x prawy bok pojemnika
- Materiały łączące
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605023138 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 9,05 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Długość: | 150 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
