Pojemnik na pościel 200 cm, szary
Produkty powiązane
570 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
362 zł
449 zł
–44 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
251 zł
397 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 200 cm |
| Wysokość (włączając kółka) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pudełka do przechowywania
Złożenie pudełka do przechowywania to nic trudnego! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pudełka do przechowywania zawiera:
- 1x przednia ściana pudełka
- 1x tylna ściana pudełka
- 4x płyta sololitowa na dno pudełka
- 2x listwa łącząca do połączenia sololitów dna pudełka
- 1x lewy bok i 1x prawy bok pudełka
- Materiały łączące
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605023145 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 10,65 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
