Dlaczego warto się u nas zarejestrować?

Chcesz wejść do naszego świata korzyści i mieć idealny przegląd swojego zamówienia? Wystarczy tylko jeden krok - zarejestruj się w naszym sklepie internetowym. Następnie korzystaj z ekskluzywnych korzyści. Rejestrując się otrzymasz wiele korzyści, spójrz na nie:

Wejście do programu lojalnościowego

Rejestrując się, staniesz się częścią naszego programu lojalnościowego. Obejmuje to m.in. dostęp do niepublicznej części serwisu, w której dostępne są wszystkie informacje o zamówieniu czy indywidualna instrukcja montażu online. Program lojalnościowy oferuje również zniżki na wybrane towary lub konkursy.

Przegląd zamówień

Zamówienia

Nie musisz już dzwonić do operatorów ani pisać długich e-maili. Logując się do naszego e-shopu od razu zobaczysz wszystkie swoje dotychczasowe zamówienia. Otrzymasz pełny przegląd wszystkich swoich zamówień, dostarczonych, zamówionych lub będących w drodze do Ciebie.

Zamówienia

Faktury do pobrania

Wszystkie dokumenty rozliczeniowe dotyczące zamówionego towaru będziesz mieć jak na dłoni. Możesz pobrać swoje faktury lub po prostu je przeglądać w dowolnym miejscu i czasie.

Śledzenie przesyłki

Nie możesz się już doczekać nowej pościeli lub łóżka? Zarejestruj się, zaloguj i zobacz, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Śledź online - od pakowania, przez wysyłkę, aż po dostawę.

Automatyczne wpisywanie adresu dostawy

Nikt nie lubi żmudnego procesu uzupełniania adresu dostawy i danych. Dzięki rejestracji zamówienie towaru zajmie Ci znacznie mniej czasu. Koniec z każdorazowym wpisywaniem adresu, zrobimy to za Ciebie automatycznie.

Zamówienia

Przegląd zniżek i nie tylko

Ale to jeszcze nie koniec. Rejestracja przynosi również wiele atrakcyjnych rabatów. Nie czekaj na Black Friday, możesz mieć u nas zniżki nawet w zwykłe dni. Zawsze znajdziemy powód do udzielenia rabatu.