Instrukcja montażu łóżka DOMEK D2

Właśnie jesteś w posiadaniu łóżka Domek D2, które zamówiłeś w naszym sklepie internetowym. Teraz brakuje Ci ostatniego kroku, montażu. Zalecamy podczas montażu postępować według instrukcji oraz poszczególnych zdjęć.Możesz również pobrać instrukcję w formie papierowej do łóżka Domek D2.

Jeśli drewniane kołki nie mieszczą się łatwo w otworach, można użyć młotka zwykłego lub gumowego i lekko wbić je w przygotowane otwory. Jeśli drewnianych części nie można przymocować do drewnianych kołków, uderz je lekko pięścią lub gumowym młotkiem. Pręty gwintowane są wkręcane w nakrętkę gwintowaną z krótszym gwintem, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Nie przyklejaj drewnianych kołków klejem, części nie da później zdemontować. Stracisz również możliwość reklamowania łóżka, ponieważ je uszkodzisz.

Instrukcja montażu łóżka 

Masz przed sobą 2 lub 3 paczki (jedna paczka to stelaż). W opakowaniu znajdują się również akcesoria do samego montażu, w skład których wchodzą drewniane kołki, wkręty i inne elementy. Akcesoria te znajdziesz w pakiecie z zagłówkiem łóżka

 

Montaż łóżka:

  1. Ostrożnie otwórz paczki, sprawdź wszystkie części i akcesoria i rozłóż je na podłodze.
  2. Włóż drewniane kołki w otwory i wkręć pręty gwintowane w nakrętki gwintowane.
  3. Połącz bok łóżka ze zmontowanym wezgłowiem i dokręć pręt gwintowany do nakrętki gwintowanej za pomocą dołączonego klucza imbusowego.
  4. W ten sam sposób przymocuj część znajdującą się w nogach.
  5. Włóż jeden stelaż w ramę łóżka
  6. Stelaż z listew można na stałe połączyć z łóżkiem za pomocą śrub.
  7. Następnie połóż materac na stelażu i łóżko będzie gotowe.

 

Instrukcje do pobrania w formacie PDF:

ikona-pdf-300x297Instrukcja montażu łóżka DOMEK D2


Podgląd instrukcji montażu łóżka Domek D2: